50/980 Form Aldeck Trapez

50/980 Form Aldeck Trapez

50/980 Form Aldeck Trapez, beton altı döşeme için tercih edilen ve üstün direnç ve dayanıklılık özelliğine sahip olan bir malzemedir. Uygulama yapılacak alana ve projeye uygun boyutlarda üretim yapılır.

Çelik ile beton arasında kompozit bütünlük sağlaması açısından ideal bir çözüm sunmaktadır. Sağlamış olduğu mükemmel bütünlüğün yanı sıra yaklaşık olarak 3 metrelik açıklıklarda bile herhangi bir ekstra desteğe ihtiyaç duyulmadan uygulanabilmektedir.

50/980 form Aldeck trapez uzun yıllar dayanıklılığa sahip olan ve kompozit döşeme için tercih edilen en kaliteli malzemeler arasında yer almaktadır.

Aldeck 50/980 Özellikleri

Aldeck 50/980 özellikleri ve kullanım alanlarının genişliği ile dikkat çeken en dayanıklı malzemelerden biridir. İnşaat sektörü için optimum çözüm sunan 50/980 form Aldeck trapez malzemesi beton altı döşeme için kullanılmaktadır.

  • Özel olarak üretim yapılabilen 50/980 form Aldeck trapez malzemesi, bilgisayar kontrolü ile tam otomatik hatlarda ve standartlara uygun şekilde hazırlanmaktadır. Müşterilerin taleplerine uygun ölçülerde hazırlanabilmektedir.
  • Sadece özel ebat ve boyutlarda üretim yapılarak sipariş oluşturulduğu için de gereksiz malzeme ve imalat yükünün maliyet oranını düşürür.
  • Tam ebat ve boyutta üretilen 50/980 form Aldeck trapez malzemesi ekstra işçilik maliyetini ve gücünü de düşürmektedir.
  • 50/980 form Aldeck trapez malzemesi net kaplama genişliğine sahip olmasından dolayı, daha az trapez parça ile birlikte kullanım avantajına sahiptir.

50/980 Form Aldeck Trapez Döşeme Sistemleri

50/980 form Aldeck trapez döşeme sistemleri siparişi oluşturmak ve en uygun fiyat tekliflerinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 50/980 form Aldeck trapez malzemesinin hadve kenar kısımlarında bulunan özel kabartmalar ve özel olarak ayarlanan yükselti detayı sayesinde, beton ile çelik arasında aradığınız kusursuz bütünlüğü elde edebilirsiniz.

Sizleri yoracak gereksiz imalat yükü ve maliyetinden kurtaracak olan 50/980 form Aldeck trapez malzemesi sipariş adedine ve özel boyutlara göre farklılık gösterebilmektedir.

Aradığınız yükseklik ve genişliğe uygun 50/980 form Aldeck trapez malzemesi siparişi vermek ve en uygun fiyat tekliflerinden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede ve standartlara uygun olarak üretilen 50/980 form Aldeck trapez malzemesi için siparişinizi oluşturabilirsiniz.