Beton Altı Trapez Sac

Beton Altı Trapez Sac, tekrar kalıp yapılmasına gerek bırakmayan zemin kalıplarıdır. Özellikle kompozit yapılarda çelik ve betonun arasında bütünlük sağlamak için tercih edilmektedir.

Beton altı trapez sac tek başına bir kalıp görevi görmektedir. Yapının daha dayanıklı ve dirençli olması için ideal bir malzemedir. Beton altı trapez sac 0.70 mm ile 3.00 mm arasında değişen kalınlıklarda üretildiği için alana uygun çözüm sunmaktadır.

İstenilen ebatlarda üretilen beton altı trapez sac uygulandığı alanda daha az betonun kullanılmasına yardımcı olur. Bu da çelik yapıların hazırlanması aşamasında ekstra beton maliyetini düşürmektedir.

Beton Altı Trapez Sac Avantajları

Beton altı trapez sac avantajları ve binaya sunduğu dayanıklılık açısından diğer sac türlerinden ayrılmaktadır. Yapıların maliyeti açısından da pek çok ayrıcalık sunan beton altı trapez sac avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanıldığı yapılarda kalıcı kalıp görevini görmektedir. Bu da daha az beton kullanılmasını sağlar.
  • Yangın gibi ekstra durumlarda uzun süreli dayanıklılık sunar.
  • Binaların temellerine binecek olan yükün daha hafif olmasına aracılık etmektedir.
  • Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan beton altı trapez sac, hafifliği ile de kolaylıkla taşınabilmektedir. Montajı ise oldukça pratik bir şekilde yapılabilmektedir.
  • İnşaat sektöründe daha güvenli bir çalışma ortamı sunar.
  • Uygulanacak alana göre özel ebatlarda üretilebilmektedir. Kolaylıkla kesilerek işlenebilir bir yapısı vardır.
  • Konutlara ve yapılara gerilme kuvveti kazandırmak açısından istenilen performansa sahiptir.

Beton Altı Trapez Sac Fiyatları

Beton altı trapez sac fiyatları sipariş oluşturmak istediğiniz ürünün kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca beton altı trapez sac kalınlığı ve boyutu da yine fiyatların değişmesine neden olabilmektedir.

Yapıların zemin kaplaması için tercih edebileceğiniz beton altı trapez sac siparişi için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak kalınlık ve uzunlukta beton altı trapez sac siparişi oluşturabilirsiniz.

Yapıların beton maliyetini ciddi oranda düşürmek için avantajlı bir kullanım sunan beton altı trapez sac, zemindeki geniş açıklıkların kapatılması için de uygundur. Beton altı trapez sac siparişi oluşturmak ve fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.