Boyalı Dilimlenmiş Rulo Sac

Boyalı Dilimlenmiş Rulo Sac

Boyalı Dilimlenmiş Rulo Sac, siz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmekte ve dilimlenmektedir. Boyalı dilimlenmiş rulo sac, kısaca dilme hattında sadece ihtiyaca yönelik olarak ölçüler ile ayarlanabilen bir sac modeli olarak tanımlanabilmektedir.

Yine boyalı dilimlenmiş sac paketleme aşamasında da müşterinin talebine uygun şekilde hazırlanmaktadır. Dilerseniz yatay veya dikey olarak hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Hem sanayi hem de inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan boyalı dilimlenmiş rulo sac, yüksek kaliteli ve üstün direnç özelliğine de sahiptir.

Üstelik ihtiyaca ve kullanılacak olan alana göre farklı renk çeşitliliği de bulunmaktadır. Galvanizli sac ürünleri içerisinde tercih edebileceğiniz boyalı dilimleniş rulo sac farklı bant genişliklerine sahip olduğu için isteğe göre dilimlenmektedir.

Dilinmiş Rulo Sac

Dilinmiş rulo sac, ihtiyaca yönelik olarak özel ölçülerde hazırlandığı için ekstra bir işçilik maliyeti ve gücünden tasarruf sunmaktadır.

Direkt olarak kullanıma hazır halde üretilerek hazırlanan boyalı dilimlenmiş rulo sac, uzun süreli kullanım özelliği ile de ayrılmaktadır. Genelde boyalı dilimlenmiş rulo sac çeşitleri 0.20 mm ile 3.00 mm arasında değişen kalınlıkta olabilir.

Ancak uzunluk ve dilimlenme yüksekliği ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. Rulo genişliği en az 30 mm olurken en fazla 1250 mm ile sizlerin talebinize uygun olarak hazırlanabilmektedir.

Boyalı dilimlenmiş rulo sac çeşitleri hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Çatı kaplama sistemleri dışında, güneş enerjisi, kanal sistemleri, dış cephe kaplama ve asma tavan profillerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Dilimlenmiş Rulo Sac Fiyatları

Dilimlenmiş rulo sac fiyatları sipariş adedine, rulo ağılığına ve sac kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Enerji, elektrik, sanayi ve tarım sektöründe bile en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olan boyalı dilimlenmiş rulo sac siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek basınç ve sıcaklık değerlerinde üretildiği için oldukça dirençlidir. Uzun süreli kullanım sunmasının yanı sıra oldukça ekonomiktir.

Çatı kaplamada kullanılan boyalı dilimlenmiş rulo sac farklı renk çeşitliliğine de sahip olduğu için, estetik açıdan da alana bütünlük kazandırabilmektedir. Boyalı dilimlenmiş rulo sac fiyat teklifleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.