Boyalı Düz Sac

Boyalı Düz Sac, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, istenilen ebatlarda hazırlanan sac çeşitleri olarak tanımlanabilmektedir. Özellikle yüzeyin pürüzsüzlüğünün istenmesi durumunda sıklıkla tercih edilmektedir.

Kesim tezgâhlarında siparişe göre istenilen boyutlarda hazırlanabilir. Boyalı düz sac, hem genişlik hem de uzunluk açısından geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Genelde dikdörtgen ve kare şeklinde tercih edilmekte ve en çok inşaat sektörü içerisinde kullanılmaktadır. Sanayi sektörü için de en çok tercih edilen malzemelerden biri olan boyalı düz sac, oldukça dayanıklı ve korozyona karşı da üstün direnç göstermektedir.

Boyalı Sac Levha

Boyalı sac levha, iş yükünü azaltan hafifliği ve kolay monte edilebilir özelliği ile dikkat çekmektedir. Kullanılacağı alana göre istenilen ölçülerde hazırlanan boyalı düz sac, diğer malzemelere kıyasla daha ekonomiktir.

Kullanıldığı alana estetik açıdan da bir bütünlük kazandıran boyalı düz sac pek çok farklı renk yelpazesine de sahiptir. Çinko kaplama özelliğine sahip olan boyalı sac çeşitleri oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanım yanı sıra hem ısı hem de nem ve ıslaklığa karşı da dirençlidir.

Bunun yanı sıra her türlü basınç, sürtünme ve darbelere karşında dengeli bir direnci bulunmaktadır. Boyalı düz sac ilk olarak soğuk haddeleme işleminden geçmekte ve daha sonra sıcak daldırma ile çinko kaplama şeklinde kullanıma hazır gele getirilmektedir. Kolonlar, çatı ve çatı kirişleri ile depo ve hangarların yapımında kullanılmaktadır.

Boyalı Düz Sac Fiyatları

Boyalı düz sac fiyatları hakkında en uygun teklifi almak ve sipariş oluşturmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılacak olan alana uygun renk seçimi yapabilir ve istediğiniz ölçülerde boyalı sac kestirebilirsiniz.

Boyalı düz sac fiyatları ürünün kalınlığına, ebatlarına ve rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Pek çok alan ve sektörde kullanılan boyalı düz sac inşaat ve sanayi alanında kaliteli bir şekilde ihtiyacınızı karşılayabilmektedir.

İnsan sağlığı açısından da standartlara uygun şekilde üretilen boyalı düz sac çeşitleri, oldukça sert ve dayanıklı olduğu kadar hafifliği ile de kolaylıkla taşınabilmektedir. Boyalı düz sac çeşitleri ve renk seçimi yapmak ve bütçe dostu fiyat tekliflerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.