Boyalı Kenar Mahya

Boyalı Kenar Mahya, alüminyum mahya olan ancak farklı renklerde boyanmış şekline verilen isimdir.

Bina mimarisin de mahya oldukça özel bir yere sahiptir. Mahyalar istenen renk skalasına sahip ürünler olarak, çatı yüzeylerinin doğru parçası şeklinde kesişmekte olduğu noktadır.

Özellikle paralel olmayan saçak yüzeylerinde yükselen çatı alanlarının kesişmesi ile mahyalar oluşmaktadır. Mahya çatı detayı alüminyum malzemeler kullanılarak oluşturulur.

Farklı Trapez form çeşitleri ile sektörde satışa sunulmakta olan Boyalı kenar mahya modelleri, yaygın bir kullanım alanına sahip olan ürün grupları olmaktadır.

Boyalı Kenar Mahya Özellikleri

  • İstenen ölçülerde kişiye özel olarak tasarlanmakta olan mahya trapez çeşitlerimiz satışa sunulmaktadır. İstenen özellikleri üzerinde bulunduran yüzey çeşitleri ile mahya modellerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. Çatı mimarisine en uygun düşecek biçimde kullanımınıza sunulan Mahyalar, istenen şık görüntünün de ortaya çıkmasına destek olmaktadır.
  • Levha Kalınlığı olarak müşteri taleplerine en uygun düşecek olan boyalı mahya seçeneklerini satışa sunmaktayız.
  • Alüminyum malzemeden tasarlanmış olan kenar mahya modelleri, levha uzunlukları olarak da taleplere en uygun ayrıcalıkları üzerinde barındırmaktadır.
  • Ürünlerimizin her biri ideal levha faydalı alan genişliğine sahip olarak satışa sunulmaktadır.
  • Artı ve eksi tolerans özellikleri ile işinizi kolay kılan ayrıcalıklara sahip ürünlerdir.
  • Kullanım alanı olarak aklınıza gelebilecek her türlü çatı uygulamasında öne çıkan ürünlerdir. Yine cephe kaplamaları ile ilgili çalışmalar esnasında da kullanıcılar boyalı kenar mahya ürün gruplarımıza ihtiyaç duyabilmektedir.
  • Yüzey özellikleri olarak da düz gofrajlı ve boyalı detaylara sahip olan popüler ürünlerdir diyebiliriz.
  • Boyalı kenar mahya ile ilgili ortaya çıkan her bir talebiniz için firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz. İstenilen sayıda ve istenilen süreler içerisinde boyalı mahya ihtiyaçlarınız geniş ürün stoklarımızdan kolayca temin edebiliriz.

Trapez ve Mahya gibi konuların her biri için firmamız bünyesinden sizlerde her daim yardım alabilirsiniz.

Alüminyum Ürünlerin en başında gelmekte olan ayrıcalıklı hizmetlerimiz olan mahyalar, Demir oksit boyalı üzeri renkli sırla kaplanmış beton mahya gibi farklı detaylara da sahiptir.

Çatı kaplama malzemeleri ve aksesuarları gibi ayrıcalıklı hizmet kategorilerimizden faydalanarak aradığınız her türlü boyalı kenar mahya ürünlerimize sahip olabilirsiniz.