Boyalı Oluklu Sac

Boyalı Oluklu Sac

Boyalı Oluklu Sac, özelikle inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Farklı formlarda üretilebilen boyalı oluklu sac çeşitleri, yine geniş renk çeşitliliğine de sahiptir.

Dış cephe kaplama ürünü olarak tercih edilen boyalı oluklu sac çeşitleri, kullanıldığı alan için en ekonomik ve kaliteli seçimlerden biridir. Mimari açıdan uygulandığı alan için estetik olarak çok şık bir görünüm de sunan boyalı oluklu sac, pratik montaj avantajlı sunmaktadır.

Kaliteli ve sert yapısı uzun süreli kullanım imkânı verir. Oldukça sert bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hafifliği ile de ayrıcalıklı bir kullanıma sahiptir. Pratik bir şekilde monte edilebilir ve kolaylıkla uygulanacak olan bölgeye taşınabilmektedir.

Boyalı Oluklu Sac Kullanım Yerleri

Boyalı oluklu sac kullanım yerleri açısından pek çok sektöre hitap etmektedir. Genellikle konutların dış cephe ve çatı kaplamaları için kullanılan boyalı oluklu sac çeşitleri ev çatısı dışında endüstriyel çatı kaplamalarında da kullanılmaktadır.

Havaalanı, otopark, hangar, depo ve spor salonu gibi alanlarda da sıklıkla boyalı oluklu sac tercih edilmektedir. Hem kaliteli olması hem de alana uygun renk çeşitliliğine sahip olmasından dolayı pek çok alanda boyalı oluklu sac kullanılabilmektedir.

Boyalı oluklu sac, müşterilerin taleplerine göre istenilen ölçüde hazırlanabilmektedir. Korozyona karşın üstün direnç özelliğine sahip olan boyalı oluklu sac, zorlu kış şartları ve güneşe karşı da oldukça dayanıklıdır.

Oluklu Sac Fiyatları

Oluklu sac fiyatları tercih edeceğiniz ürünün kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca sipariş oluşturulan oluklu sac adedi de yine fiyatlara etki edebilmektedir.

Boyalı oluklu sac çeşitlerinin her biri kalite açısından birbirinden farklıdır. Uygulanacak alana göre kalınlığı ve ebadı da değişeceği için fiyatlar da siparişe göre artmaktadır. Ciddi oranda dayanıklılık özelliğine sahip olan boyalı oluklu sac çeşitleri, ısı yalıtımı için farklı malzemeler ile bir arada da kullanılabilmektedir.

Pek çok açıdan avantajlı bir malzeme olarak tercih edilen boyalı oluklu sac, dekoratif açıdan da istenilen görünümü kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Boyalı oluklu sac siparişi oluşturmak ve size özel fiyat teklifleri için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.