Boyalı Rulo Sac

Boyalı Rulo Sac

Boyalı rulo sac ürün çeşitleri müşterilerin taleplerine göre dilme hattında özel olarak dilimlenmekte ve rulo şeklinde teslim edilmektedir. Boyalı rulo sac kullanılacağı alana göre farklı renklerde tercih edilebilir.

Galvaniz üzerine özel boyama teknikleri ile yapılan boyama işlemleri soğuk üzerine ve aluzin üzerine de gerçekleşebilmektedir.

Boyalı Rulo Sac Kullanım Alanları

Boyalı sac kullanım alanları açısından hemen hemen her sektörde tercih edilen bir malzemedir. Ancak en çok inşaat sektöründe tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Asgari, zirai hangarların yapımında, çatı kaplamasında, metal bina kapılarında ve iç mekan için ihtiyaç halinde kullanılabilmektedir. Bunlar dışında boyalı rulo sac malzemesi, elektronik ve aydınlatma ürünleri ile beyaz eşya ve otomotiv parçası üretiminde de kullanılmaktadır.

Boyalı rulo sac renkleri de geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle kullanıldığı alana dekoratif çözüm sunması açısından bakıldığında da boyalı rulo sac çeşidi ön planda yer almaktadır.

Boyalı rulo sac çeşitlerinin boyama işlemi için kullanılan tekniklere bağlı olarak ürünler farklı şekilde gruplandırılabilmektedir. Boya türüne göre boyalı rulo sac çeşitleri şu şekilde listelenebilir:

  • Polyester esaslı boyalı rulo sac çeşidi en ekonomik ürünlerden biridir. Üstelik parlaklık açısından istenilen özelliğe sahip olmasının yanı sıra geniş renk çeşitliliği de vardır. Neme karşı üstün dayanıklılığı olan polyester esaslı boyalı rulo sac çeşidi, darbelere karşı da uzun süreli kullanım sunar.
  • Poliüretan esaslı boyalı rulo sac çeşitleri özellikle sürtünme ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca korozyona karşı da dirençli olan boyalı rulo sac çeşidi garaj kapıları için sıklıkla tercih edilmektedir. Cephe ve çatı kaplamlarında da en çok poliüretan esaslı boyalı rulo sac kullanılmaktadır.

Boyalı Rulo Sac Fiyatları

Boyalı rulo sac fiyatları ürünün boyutuna, renkli olup olmamasına ve kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Boyalı rulo sac için farklı kalite ve yapıda boyama işlemi yapılabilmektedir.

Bu boyama teknikleri de yine boyalı rulo sac fiyatlarına etki edebilmektedir. İhtiyacınız olan renk ve ebattaki boyalı rulo sac çeşidi ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.