Boyalı Sac

Boyalı Sac

Boyalı Sac malzeme çeşitleri, günümüzde farklı sektör ve alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle dayanıklı yapısı dışında, boyalı olma özelliği ile estetik ve dekoratif açıdan da alanların tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

Piyasada ihtiyacınıza yönelik olarak bulabileceğiniz farklı boyut, kalite ve renkte boyalı sac çeşidi yer almaktadır. Boyalı sac soğuk haddelenme işleminden geçirilerek malzemelerin sac haline gelmesi ile üretilmektedir.

Galvanizle kaplanan sac malzemesi özel ve kaliteli polyester boyalar ile renklendirilerek üretim için hazır hale getirilmektedir. Boyalı sac üretiminde renklendirme aşamasında, boya malzemesi ve kalitesi farklılık gösterebilmektedir.

Boyalı Sac Levha

Boyalı sac levha çeşitleri özellikle kullanım süresince korozyon riskini tamamen engellemek amacı ile galvanizle kaplanmaktadır. Bu da boyalı sac çeşitlerinin uzun süre ve zorlu hava şartlarında bile daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Boyalı sac özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Marka ve kalite olarak farklılık gösterseler de boyalı sac çeşitleri alaşım özellikleri ile genelde benzer niteliklerdedir. Bunun için pek çok boyalı sac çeşidinin uzun süre kalitesini koruduğu bilinmektedir.
  • Korozyona karşı üstün dayanıklı olmasının yanı sıra kar, rüzgâr, dolu, yağmur ve güneşe karşı da dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir.
  • Pek çok farklı renk seçeneğine sahiptir. Estetik açıdan kullanılacak olan alana uygun renklerde tercih edilebilme avantajı sunar.
  • Boyalı sac montaj sırasında şekillenmesi de oldukça kolaydır. Kolaylıkla şekil alabildiği için alana uygun çözüm sunabilmektedir.
  • Dayanıklı ve sert yapısı yanı sıra oldukça hafif olmasından da dolayı nakliye ve taşıma işleminde zorluk çıkartmaz.
  • Çatı kaplaması, beyaz eşya, otomotiv ve elektronik sektöründe en çok kullanılan malzemelerden biridir.

Boyalı Sac Fiyatları

Boyalı sac fiyatları sacın kalitesi, boyası ve üretimde kullanılan malzemesine göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanılan hammaddenin kalitesi ise boyalı sac fiyatlarına etki eden en önemli faktörlerden biridir.

Ayrıca oyalı sacın boyama kısmında özel koruyucu fil kullanılıp kullanılmadığı da yine fiyatlara etki edebilen faktörlerden biridir. Sizler de ihtiyacınız olan adette, yüksek kaliteli boyalı sac siparişi oluşturmak ve fiyat teklifi almak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.