Boyalı Stor Sac

Boyalı Stor Sac

Boyalı Stor Sac, klasik sac ürünlerinin yeniden formlanmış hali olarak tanımlanabilmektedir. Özellikle sac çeşitlerinin geniş kullanım alanı bulunmasından dolayı, daha işlevsel ve konforlu kullanım sunan boyalı stor sac üretilmiştir.

Mimaride sıklıkla tercih edilen boyalı stor sac, cephe ve çatı kaplamalarında özellikle estetik açıdan aranan beklentiyi de karşılamaktadır. Oldukça geniş bir renk çeşitliliğine sahip olan boyalı stor sac, uzun süreli kullanım avantajı yanı sıra ekonomiktir.

Dışarıdan gelecek her türlü darbe ve tehlikelerin yanı sıra her türlü zorlu hava şartlarına karşın da oldukça dayanıklıdır. Boyalı stor sac çeşitleri de diğer sac türlerinde olduğu dekoratif olarak çatı yapımı ve depo ile prefabrik ev yapımı sırasında tercih edilmektedir.

Boyalı Galvanizli Stor Sac

Boyalı galvanizli stor sac, üretim aşamasındaki işçilikten dolayı fiyat olarak normal sac çeşitlerinden biraz daha farklı olabilmektedir. Boyalı stor sac, düz levha ve sac çeşitlerine göre daha şekillidir. Ancak herhangi bir kalite düşüklüğü meydana gelmemektedir.

Sadece üretim aşamasında şekil aldığı için boyalı stor sac kategorisi altında yeni bir ürün olarak tercih edilmektedir. Çatı kaplamada sıklıkla kullanılan boyalı stor sac alırken aynı boyutta olan sac alımına dikkat edilmelidir. Aynı şekilde kepenk yapımı için de tercih edilen boyalı stor sac, farklı renk çeşitliliğine de sahip olmasından dolayı konforlu bir kullanım sunmaktadır.

Garaj ve depo yapımı için en çok tercih edilen ürünlerden biri olan boyalı stor sac, uzun süreli kullanımda bile kesinlikle deforme olmamaktadır. Benzeri olan çelik saclara oranla daha kaliteli ve daha hafiftir. Bu da uygulanacak olan alanda kolaylıkla monte edilebilmesine olanak sunar.

Boyalı Stor Sac Fiyatları

Boyalı stor sac fiyatları almak istediğiniz sacın kalitesine ve kalınlığı ile boyutuna göre farklılık gösterebilmektedir. İnşaat ve sanayi sektörü dışında pek çok alanda da kullanılan boyalı stor sac siparişi oluşturmak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hem kaliteli hem de farklı renkteki ürün çeşitliliği arasından seçim yapabilir ve size özel fiyat tekliflerimizden de yararlanabilirsiniz.