Boyalı Trapez Mahya

Boyalı Trapez Mahya

Boyalı Trapez Mahya, sadece galvaniz sacdan değil alüminyumdan da üretilebilmektedir. Ayrıca boyalı çeşitleri dışında, kullanılacak olan alana göre boyasız olarak da kullanılabilmektedir. Çatı kaplama malzemesi olarak sıklıkla tercih edilen boyalı trapez mahya çeşitleri, uygulanacak alana göre farklı kalınlıkta veya formlarda da üretilebilmektedir.

Oldukça dayanıklı ve direnç kapasitesi oldukça yüksek olan boyalı trapez mahya malzemesi hafifliği ile de konforlu bir kullanım sunar. Kolaylıkla taşınabilir ve kısa sürede çatı uygulamalarında monte edilebilmektedir.

Çok ince bir yapısı olduğu için çatıya herhangi bir ek yük oluşturmamaktadır. Hava şartlarına karşın da üstün bir dayanıklılık performansına sahip olan boyalı trapez mahya, çatıya göre bükülerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Trapez Mahya Ölçüleri

Trapez mahya ölçüleri kullanılacak olan çatı uygulamasına göre farklılık göstermektedir. Ancak genelde eğim olarak aynı ölçülerden oluşmaktadır. Sadece çatı uygulamaları için değil cephe kaplamalarında da kullanılan boyalı trapez mahya, farklı renk çeşitliliğine sahiptir.

Mimaride sıklıkla tercih edilen boyalı trapez mahya konutun dış ve çatı kısmını estetik olarak da bütünleyebilmektedir. Duvar dibi ve saçak bölümlerine uygulanabilmektedir. Oluklu veya çift tarafa akımlı beşik çatı türleri için ideal bir seçimdir.

Montaj için zaman almayan boyalı trapez mahya ayrıca çatının tüm görünümü için de bütünlük sağlamaktadır. Kesinlikle çatıdan su sızıntısı oluşmasının önüne geçer.

Trapez Mahya Fiyatları

Trapez mahya fiyatları sipariş adedinize göre değişebilmektedir. Ayrıca ürünlerin kalitesi ve kalınlığı ile ebadı da yine boyalı trapez mahya fiyatlarını değiştirebilmektedir. Uzun süreli kullanımda ve yoğun yağmur veya dona maruz kaldığında bile kesinlikle paslanma yapmaz.

Ayrıca güneş ışığından da etkilenmediği için dört mevsim de sorunsuz bir kullanım ayrıcalığı sunar. Tamamı çinko kaplamalı olan boyalı trapez mahya çeşitleri ayrıca standartlara uygun şekilde üretilmiştir. Boya tekniği ve kalitesi yanı sıra ihtiyacınıza yönelik en kaliteli boyalı trapez sac çeşitlerini almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçerek sizler de boyalı trapez mahya fiyatları için renk seçimi yapabilirsiniz. Sipariş adedinize uygun olarak en iyi bütçe dostu fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.