Boyalı Trapez Sac

Boyalı Trapez Sac

Boyalı Trapez Sac, kaliteli çelikten üretilen ve oldukça ince yapısı ile dikkat çeken kaplama malzemesi olarak tanımlanabilir. Genellikle boyalı trapez sac çatı ve dış cephe kaplamaları için tercih edilmektedir.

İnşaat sektörünün en temel özelliklerinden biri olan boyalı trapez sac çeşitleri, birbirinden farklı renk çeşitliliğine sahip olmasından dolayı estetik açıdan ihtiyacı da karşılamaktadır. Tek katlı yapılarda hem kolay montaj hem de rahat kullanım avantajı sunabilmesinden dolayı boyalı trapez sac tercih edilmektedir.

Boyalı Trapez Sac Özellikleri

Boyalı trapez sac özellikleri ve ekonomik fiyatları ile çatı ve cephe kaplamaları için ideal bir seçimdir. En zorlu hava şartlarında bile oldukça dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanımda bile deforme olmadan kullanıma devam edilebilmektedir. Boyalı trapez sac özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Boyalı trapez sac çeşitleri farklı renk seçeneklerine sahiptir. Çatı ve dış cephede konuta uygun ve estetik açıdan ihtiyaca yönelik olarak farklı renk çeşitliliği içerisinden seçim yapılabilmektedir.
  • Oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Hafif olması kolaylıkla taşınmasını, nakledilmesini sağladığı gibi, montaj aşamasında da kolaylık sunmaktadır.
  • Boyalı trapez sac oldukça esnektir. Uygulanacak olan alana uygun şekilde şekil alabilir ve monte edilebilir.
  • Yüksek sıcaklık ve basınç ile üretilen boyalı trapez sac, nem, yağmur, don ve güneşe karşın da dayanıklıdır. Uzun yıllar kusursuz bir şekilde kullanılmaktadır.
  • Farklı boyutlarda ve ebatlarda üretilmektedir. Bu da ekonomik açıdan sadece ihtiyacınıza yönelik olarak ürün alabilmenizi sağlar.

Boyalı Trapez Sac Fiyatları

Boyalı trapez sac fiyatları ürünlerin kalitesine ve sipariş adedine göre farklılık gösterebilmektedir. Trapez sac yapımında kullanılan malzemenin kalitesi kadar boyama tekniği de yine fiyatları değiştirebilmektedir.

Sizler de yüksek kaliteli, dayanıklı ve geniş renk çeşitliliğine sahip olan boyalı trapez sac almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılacak alana göre farklı şekilde boyanan trapez sac, yine siparişe uygun şekilde ebatlandırılabilmektedir.

İnşaat ve endüstri sektörü dışında hangar ve depo alanları için de kullanılan boyalı trapez sac siparişi için firmamızı arayabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat tekliflerini alabilir ve istediğiniz adette boyalı trapez sac siparişi verebilirsiniz.