Dilimlenmiş Boyalı Rulo

Dilimlenmiş Boyalı Rulo

Dilimlenmiş Boyalı Rulo sac malzemesi farklı ebat çeşitliliğine sahiptir. Dilimlenmiş boyalı rulo sac ürünleri, sadece müşterilerin özel talepleri doğrultusunda belirtmiş olduğu ölçülerde hazırlanmaktadır. Bu da uygulama sırasında işçilik ve uygulama açısından kolaylık sunmaktadır.

Özellikle endüstri sektörü için büyük bir öneme sahip olan dilimlenmiş boyalı rulo sac çeşitleri, genelde galvaniz sac olarak da bilinmektedir. Bu tip sacların metal saclardan en önemli farkı ise, çinko ile kaplanmalarıdır.

Kullanıldığı alana pek çok açıdan avantaj sunan dilimlenmiş boyalı rulo sac, farklı renk çeşitliliği ile estetik kaygıları da geri planda bırakmaktadır.

Dilinmiş Rulo Sac

Dilinmiş rulo sac çeşitleri, uzun süreli kullanım açısından benzer saclara oranla büyük fark oluşturmaktadır. Diğer sac çeşitleri birkaç yıl içerisinde renk ve yapısal olarak bozularak, paslanabilir.

Ancak dilimlenmiş boyalı rulo sac, galvanizli olduğu için çok uzun yıllar ilk günkü kalitesinde ve renginde kullanılmaya devam edilebilmektedir. Farklı renk alternatifleri sayesinde sadece endüstri alanında değil, inşaat ve elektronik ve otomotiv sektöründe de dilimlenmiş boyalı rulo sac tercih edilmektedir.

Günlük yaşantımız içerisinde kullanmakta olduğumuz pek çok eşyanın yapım aşamasında bile dilimlenmiş boyalı rulo sac kullanılabilmektedir. Bununla birlikte otomotiv, uçak, trafo, fabrika, tramvay ve rüzgâr panelleri yapımında da kullanılmaktadır.

İnşaat sektöründe vazgeçilmez malzemelerden biri olan dilimlenmiş boyalı rulo sac çeşitleri, en çok çatı, dış cephe ve prefabrik ev yapımında tercih edilmektedir.

Boyalı Rulo Sac Fiyatları

Boyalı rulo sac fiyatları, oldukça uygun aralıklarda olmakla birlikte performans açısından isteklerinize yanıt veren kaliteye sahiptir.

Ancak dilimlenmiş boyalı rulo sac fiyatları kalite, ebat, ağırlık ve kalınlık gibi unsurlara bağlı olarak da değişebilmektedir. Yapı ve konutlarda kullanılacak olan dilimlenmiş boyalı rulo sac almadan önce mutlaka tercihinizi kaliteli ürünlerden yana yapmalısınız.

Galvaniz dilimlenmiş boyalı rulo sac çeşitlerinin ömrü yaklaşık olarak 50 yılı bulabilmektedir. Bu da bir konut için en ideal ürünü kullanmanız anlamına gelmektedir. Hangi sektör veya alan için dilimlenmiş boyalı rulo ihtiyacınız var ise dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.