Galvanizli Dilimlenmiş Rulo Sac

Galvanizli Dilimlenmiş Rulo Sac

Galvanizli Dilimlenmiş Rulo Sac üretici firmamız tarafından üretilen rulo saclar galvaniz kaplama işlemi ile daha uzun ömürlü hale gelmektedir. İstenilen kriterlere sahip olan malzemeler yapı özelliklerine uyum sağlayacak şekilde firma bünyemizde bulunmaktadır.

Firma olarak galvaniz rulo sac üreticileri arasında yer alırken kaliteyi kendimize bir gereç olarak ürünlerimizi ürettik. Farklı ebatlarda ve kullanıcı taleplerine uygun düşecek çok sayıda alternatif ile çözüm ortağınız olarak yanı başınızda bulunmaktayız.

Firma olarak dinamik çalışan kadromuzla vizyonumuz sayesinde galvanizli dilimlenmiş rulo sac üretirken, tüketici gereklerini görerek hareket ettik. Galvaniz özellikli saç ürün gruplarımız ile mimariye en uygun görüntüyü kolayca elde edebilirsiniz.

Üretmiş olduğumuz galvanizli rulo sac malzemesi müşteri taleplerine göre dilimlenerek, istediğiniz paketleme yöntemiyle tarafınıza iletilir.

Üretmiş olduğumuz sacın çift yönlü kaplama işlemi yapılarak malzemenin korozyona karşı dayanıklılığı arttırılarak üretilir.

Saclara Neden Galvaniz Kaplama Yapılır?

  • Üretilen malzemenin korozyona maruz kalmaması açısından malzeme takribi 680 derecelerde çinko havuzuna daldırılıp kaplama işlemi yapılmaktadır.
  • Üretilen malzemenin kırılganlığını önlemek ve malzemeyi kaliteli hale getirmek için yapılmaktadır.
  • Üretilen malzemenin raf ömrünü uzatmak için galvaniz kaplama yapılmaktadır.

Bunlar gibi galvaniz kaplamanın yapılması için birçok neden sıralayabiliriz. Gelen piyasa taleplerine paralel olarak da özellikle bu tür ürünler firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Kurumsal kimliğimiz ile dilimlenmiş rulo özellikli ayrıcalıklarımız ile bir çözüm ortağı olmaktayız.

Firma olarak üretimini yapmış olduğumuz galvanizli dilimlenmiş rulo sac üretim aşamalarından geçtikten sonra kalite standartları testlerine tabii tutularak siz değerli tüketicilerimize gönderilmektedir.

Her bir ürün talepleri karşılayan bir kullanım özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü ve kullanışlı çatı malzemeleri olarak fazlasıyla ilgi bulmaktadır. Pek çok farklı yapının en çok aranan temel aksesuar malzemesi olarak tercih edilen seçenekler, uygun fiyatlara sahip ürünlerdir.

Farklı amaçlar için yoğun olarak tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra; Galvanizli dilimlenmiş rulo saç seçenekleri farklı detayları üzerinde bulunduracak şekilde teslim edilmektedir. Firmamız, her daim gelen siparişleri istenen sayıda olacak şekilde istenen adrese gönderilmektedir.

Galvanizli Dilimlenmiş Rulo Sac seçeneklerimize göz atmak için bize ulaşabilirsiniz.