Galvanizli Düz Sac

Galvanizli Düz Sac

Galvanizli Düz Sac, ihtiyacınız olan ebatlarda ve ölçülerde hazırlanabilmektedir. Yapı olarak galvanizli düz sac, metalin özel işlemler ile hazırlanması ile üretilmektedir.

Metalin korozyona uğramasını engellemek için çinko ile kaplanmış halidir. Kullanım alanlarındaki çeşitlilik dışında uzun süreli kullanım sunan bir ürün olan olarak da bilinmektedir.

Islak zeminler için ideal bir çözüm sunan galvanizli sac çeşitleri, nemli zeminlere de sorunsuz bir şekilde monte edilebilmektedir.

Galvaniz Düz Sac Özellikleri

Galvaniz düz sac özellikleri ve yapısı gereği oldukça avantajlı bir üründür. Üretim sırasında uygun ve gerekli ölçüler ayarlanarak parçalandığı için kullanım sırasında ek bir iş gücü oluşmasının önüne geçer.

Hem oldukça hafif hem de ısıyı dengeleyici bir özelliği vardır. Oldukça dayanıklı çelik malzemeden üretilmiştir. Çeliğin üzerine uygulanan çinko kaplama sayesinde, yüzeylerde korozyon direncinin artmasını da ağlar.

Neme, basınca, sürtünmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Üstelik kullanıldığı ortam veya ürünün değişen koşullara karşı da dayanıklı olmasını sağladığı için hemen hemen pek çok alanda galvanizli düz sac kullanılmaktadır.

Galvanizli Düz Sac Kullanım Alanları

Galvanizli düz sac kullanım alanları oldukça geniş bir sektörü kapsamamaktadır. Özellikle nemli ve ıslak zeminlerde konforlu kullanım ve sağlıklı uygulama sunduğu için, pek çok alanda galvanizli düz sac çeşitleri kullanılmaktadır. Kullanılacak olan alana uygun şekilde kolaylıkla form kazandırılabilmektedir.

Galvanizli düz sac kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Çatı kaplama ve çatı kirişleri,
  • Kat girişleri, otopark ve fabrika binaları,
  • Kolonlar, prefabrik konut ve yapılar,
  • Beyaz eşya imalatı ve otomotiv sektöründe parça üretiminde,
  • İnşaat ve yapı sektöründe pek çok alanda,
  • Oyun parkı, havalandırma ünitesi yapımı ve depolama ile raf üniteleri üretiminde kullanılmaktadır.

Galvanizli düz sac kullanımının pek çok farklı alanda ve malzeme üretiminde tercih ediliyor olmasının en önemli nedeni, oldukça uzun ömürlü bir malzeme olmasıdır.

Galvaniz Düz Sac Fiyatları

Galvaniz düz sac fiyatları ürünün boyutuna ve kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Galvanizli düz sac modellerinin kalınlığı da yine fiyata etki edebilmektedir. Rulo halinde üretildiği için hem daha ekonomik hem de farklı ihtiyaç alanlarında da kullanım avantajı sunmaktadır.