Galvanizli Oluklu Mahya

Galvanizli Oluklu Mahya

Galvanizli Oluklu Mahya model ayrıcalıklarımı kullanıcıların işine uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Farklı renk ayrıcalıkları ile çatı bütünlüğünü bozmayacak bir özelliğe sahip olan ürünlerdir.

Galvanizli Mahya çeşitleri kendi arasında oldukça farklı seçeneklere ayrılmaktadır. Boyalı kenar mahya, düz mahya, Oluklu mahya gibi farklı taleplere en hızlı çözümleri sunmaktadır.

Galvanizli Oluklu Mahya Özellikleri

  • Galvanizli Oluklu Mahya ürün temin işlemlerinizi en hızlı biçimde gerçekleştiriyoruz. Galvanizli veya boyalı ürünlerimiz kaliteli olup aynı zamanda trapez veya oluk mahya şeklinde farklı formlara sahip seçenekler olmaktadır.
  • Bu popüler çatı elemanlarından olan galvanizli mahyaların sahip olduğu malzeme kalınlığı genel olarak ı0,30 mm ila 1,20 mm şeklinde bir özelliğe sahiptir.
  • Galvanizli Mahya denildiğinde ilk akla gelmekte olan trapez veya oluklu benzer ürünler, firmamız çatısı altında satışa sunuluyor. Piyasada adı geçmekte olan bu ürünleri istenilen sayıda bulabilmek pek mümkün olmayabilmektedir. Ancak firmamız istenen sayıda Galvanizli oluklu mahya siparişlerinizi en hızlı biçimde teslim edebilmektedir.
  • Galvanizli veya boyalı ürünlerin her biri oluk mahya detayları ile farklı bina oluşumlarının çatı kısımlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Özel bir büküm açısı olarak satışa sunulmakta olan mahya modellerimiz 145 derecelik standart özelliklere sahiptir.
  • Galvanizli Oluklu Mahya ürünlerimizin yanı sıra; oluklu levha, çatı kaplama, çatı sacı, oluklu sac, trapez mahyasi, sandviç panel, gri trapez, trapez çatı, galvaniz trapez, galvanizli sac, cati mahyasi, sac mahyasi, trapez mahya, galvaniz sac ve saç fiyatları, trapez oluklu mahyalar, galvanizli oluklu mahya, ihtiyaçlarınızın her birini firmamız çatısı altından kolayca temin edebilirsiniz.

Var olan ürün gruplarımız için büküm öncesi uzunluk detayları, min. 660 mm ve max. 1000 mm şeklinde ortaya çıkmaktadır.

Galvanizli Mahya ürünleri aklınıza gelebilecek pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çatı Aksesuarlarının istenilen adet olarak satışını yapmakta olan firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Galvanizli veya boyalı ürünler içerisinden ihtiyaçlarınıza ne uygunları kolayca temin edebilirsiniz. Trapez veya oluk mahya konularında aklınıza takılmakta olan her türlü malzeme ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Galvanizli Oluklu Mahya ölçüleri ve fiyatları hakkında uzmanlarımızdan en doğru bilgileri kolayca edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir