Galvanizli Sac

Galvanizli Sac

Galvanizli Sac üretimi konusunda firma olarak sizlerin taleplerine karşılık vermekteyiz. Galvaniz Rulo, Levha, Sac  ve her türlü benzer Galvaniz Malzemelerin temini konusunda firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Firmamız geçmişten bugüne tüm Galvaniz Levha, Rulo, Sac İhtiyaçlarını sunmaktadır. Yine Standart & Özel Kalıplardan oluşmakta olan galvanizli saç ürünlerini firma olarak temin ediyoruz.

Her ölçüde kalıp ayarlanabilir Levha, Sac Rulo tasarımlarının toptan satışı ve perakende satış işlemlerini yerine getiriyoruz.

Geçmişe Dayalı Hizmet çözümlerimiz ile sektörde oluşan her bir ihtiyacı ön görüyor ve bu bağlamda ürün temini sağlıyoruz. Galvaniz saç ürün stoklarımız içerisinden anlık olarak istenen sayıda teslimatı değerli müşterilerimize gerçekleştiriyoruz.

‎Pirinç Levha, bakır levha ve daha nice sektör ile ile ilgili olan ayrıcalıklı ürünlerimiz hakkında fiyat bilgi almak için bize kolayca ulaşabilişiniz.

Firma olarak sac üretim sanayi sektöründe dikey bir büyümeyi hedefleyerek çıktığımız yolda kaliteli ürünler üreterek yola devam etmekteyiz.

Galvanizin Ömrü Ne Kadardır?

 

Galvanizin ömrü bulunduğu ortama göre takribi 50 yıl kadardır. Sıcak daldırma işlemi ile yapılan galvaniz kaplama ayrıca kolayda temizlenebilir.

Ürettiğimiz ürünlerden biri olan galvanizli sac nedir bir bakalım.

Galvanizli Sac Nedir?

Galvanizli sac farklı sanayi işlemlerinden geçerek üretilmiş, yassı sert çelik materyalin her iki kısmına da kullanıcı isteklerine göre metalik bir kaplama uygulaması sonucu üretilmiş maddeye galvanizli sac denir

 

Üretmiş olduğumuz Galvanizli sac ürünü kalite testlerinden başarıyla geçmektedir. Üretmiş olduğumuz bu galvanizli sac nerelerde kullanılır bir bakalım.

 

Galvaniz Sac Nerelerde Kullanılır?

Galvanizli sac geniş bir kullanım alanına sahip bir malzemedir.

  • Akaryakıt Depo üretim aşamalarında fraklı amaçlar ile yaygın olarak kullanılır.
  • Beyaz Eşya sektöründeki çeşitli bölme ve kapama gibi farklı amaçlara hitap edecek şekilde tercih edilmektedir.
  • Profil Üretimi yapılan alanlarda sıklıkla bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Otomobil Sektörü içinde yine galvanizli saç malzemeleri oldukça yaygın kullanılır.
  • Kaplama işlemleri
  • İklimlendirme ve Havalandırma Tesislerinde.
  • Soba ve Boru Üretiminde.

 

Firma olarak çıktığımız bu yolda para kazanmaktan çok kaliteli ürün üretmeyi hedefledik sizlerde bu kaliteyi deneyebilirsiniz.