Oluklu Sac

Oluklu Sac

Oluklu Sac, kullanım alanları ve uzun süreli dayanıklılık sunan yapısı ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Uygulama ve montaj sırasında kolaylık sunan oluklu sac malzemesi genel olarak çatı uygulamalarında tercih edilmektedir.

Oluklu sac malzemesinin rutubet, nem ve zorlu hava şartlarında bile üstün dayanıklılık özelliği, çatı uygulamalarında en çok tercih edilen malzemelerden biri olmasını sağlamaktadır.

Sadece çatı uygulamalarında değil fabrikalarda, depolarda, askeri yapılarda, spor tesislerinde, şantiyelerde ve alışveriş merkezlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Paslanma ve çürüme yapmadığı için, oluklu sac malzemesinin sağlıklı bir kullanım ayrıcalığı tanıdığını söylemek mümkündür.

Oluklu Trapez Sac Avantajları

Oluklu trapez sac avantajları ve geniş kullanım alanı ayrıcalığından dolayı, çatı kaplamada kullanılan en popüler ürünlerden biridir. Oluklu trapez sac avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Şantiye ve depo gibi alanlarda toplu alımlarda çok daha az yer kaplar.
  • Uzun süreli kullanım ayrıcalığı sunar.
  • Geri dönüşümü destekleyen bir ürün olduğu için çevre dostu bir malzemedir.
  • Oluklu sac çeşitleri ateşe karşı da oldukça dayanıklıdır. Ayrıca uygulama sorasında kolay lehim tutabildiği için çatıda herhangi bir sızıntı olmasının önüne geçer.
  • Hem boyalı hem de boyasız türleri olduğundan dolayı uygulama yapılacak alan ile kolaylıkla bütünlük sağlayabilmektedir.
  • Geniş alanlarda kullanım için 12 metreyi bulan ebatlarda üretimi yapılabilmektedir.
  • Yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanım için uygun bir yapısı vardır.
  • Sadece nem geçişi için değil buhar geçişinde de üstün kullanım ayrıcalığına sahip olduğu için, çatının hava almasına yardımcı olmaktadır.
  • Farklı ebat ve renk alternatifleri olmasından dolayı, her alan ve sektörde kullanım için yeterli ürün çeşitliliğine sahiptir.

Oluklu Sac Fiyatları

Oluklu sac fiyatları, pek çok kritere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ebatlarının yanı sıra boyalı ve boyasız olması gibi diğer teknik özellikleri de oluklu sac fiyatlarının farklı olmasına neden olabilmektedir.

Ayrıca oluklu sac malzemesinin yapımında kullanılan hammaddenin kalitesi, sipariş adedi ve sacın niteliği de yine fiyatlara etki edebilmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı oluklu sac siparişini oluşturmak ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.