Rulo Sac

Rulo Sac üretimi yapan firmamız kaliteyi ön plan tutarak üretim sanayideki yerini almaktadır. Her türlü ebatlardan oluşan ve kullanım kolaylığına  sahip talep edilen saç rulo taleplerinizi en kısa sürede istenen adrese ulaştırmaktayız. Hayatın çok sayıda farklı noktasında kullanılmakta olan bu ayrıcalıklı ürünler, çok fazla ilgi bulmaktadır.

Marka olarak amacımız dinamik kadrosuyla üretim sektörünün lider üreticilerinden biri olmaktır. Sayısız teslimat ayrıcalıklarımız ile bu alanda sektörün en özel tedarikçisi konumunda bulunmaktayız.

Üretmiş olduğumuz rulo sac nasıl bir malzemedir yakından bakalım.

Rulo Sac nedir?

Kalınlıkları (0,30-0,20 mm kalınlık derecesi arasında) değişkenlik gösteren, sıcak daldırma prosedürlerinden geçen ve çinko malzeme ile kaplanan, görüntü itibariyle rulo biçimindeki çelikler diye ifade edebiliriz.

Üretmiş olduğumuz rulo sac ağırlık bakımından sektör ve firma olarak değişkenlik gösterse bile genel olarak bir rulonun ağırlığı en az 2 ton en fazla 26 ton değerleri arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Üretmiş olduğumuz rulo sac hangi sektörlerde kullanılır?

Rulo Sac Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Beyaz eşya üretim ve onarım sanayiinde çok yaygın bir kullanım ağı ile ön plana çıkmaktadır.
  • Otomotiv üretim onarım sanayii
  • Gıda, Kimya endüstri
  • Enerji sanayiinde en çok adı geçen bir malzeme olarak rulo saç seçeneklerimiz tercih edilmektedir.
  • Aydınlatma ürün gruplarının tasarımlarında ham madde olarak çok fazla bir yoğunlukta kullanılmaktadır.

Büro malzemelerinin üretim aşamalarında çok fazla kullanılmakta olan ürün gruplarımızdır.

Rulo Sac malzemesi, soğuk olarak haddelenmiş yassı çeliğin sıcak daldırma yolu ile çinko kaplanarak hayata geçirilmesine verilen isimdir.

Bu özel malzemeler hafif, ekonomik ve çok amaçlı oluşundan ötürü hayatın her bir noktasında çok fazla kullanılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra; sektörde kendine birçok kullanım alanı bulmakta olan rulo sac materyali üretimi yapıldıktan sonra firmamızca doğrusallık, sertlik gibi testler sonucu analizleri yapılarak sizlere ulaştırılır.

Profesyonel bir çerçevede bize ulaşan her bir sipariş talebini hiç geciktirmeden istenen miktarda teslim edebilmekteyiz.

Firma olarak üretmiş olduğumuz rulo sac malzemesinin kullanım sonrası oluşabilecek hataları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.